Рубрики
Місця відпочинку в Україні

Генічеськ і Арабатська Стрілка

Генічеськ — курорт в Херсонській області, який знаходиться біля основи Арабатської Стрілки. В Генічеськ і на Арабатську Косу люблять приїжджати всі Українці. Ці курорти знаходяться на березі Азовського моря і славляться лікувальними властивостями місцевості і низькими цінами на відпочинок. Поруч з Генічеському знаходиться відоме природне місце з лікувальними грязями, — затоку Сиваш. Збагачена мінералами грязь і глина використовується для лікувальних і оздоровчих процедур.

До Генічеська можна дістатися поїздом.

Також ходить автобус до села Стрілецького на Арабатській стрілці. Туристи відпочивають в приватному секторі, можна зупинитися на турбазі, або в пансіонаті. Селище має добре розвинену інфраструктуру: поїсти можна в кафе, ресторанах, купити продукти в магазинах і на ринках.

Вечірні розваги також порадують відпочиваючих: є парк атракціонів, кінотеатр, нічні клуби з дискотеками. Пляж в Генічеську загальний міський, піщано-гальковий, досить великий.

На Арабатській Косі ще 10-15 років тому були суцільні кемпінги та щитові будиночки із загальними зручностями на території. У цих місцях базувалися дитячі наметові табори. Зараз там з’явилися більш сучасні комфортабельні готелі. Сюди добре приїжджати з дітьми через дрібного моря і піщаних пляжів. А дорослим хорошим плавцям навряд чи сподобається йти 50 метрів, коли рівень води не вище коліна.

Ціни на житло в Генічеську варіюються від 90 до 450 грн.

на добу на одну людину при проживанні в приватному секторі, або в готелі (в залежності від комфортабельності номера). А однокімнатну квартиру можна зняти за 500 грн на добу.