Рубрики
Місця відпочинку в Україні

Кирилівка і Федотова Коса

У Кирилівку вже багато років приїжджають відпочивати всі Українці. Їх підкуповує великий вибір житла, тепле Азовське море і дешеві ціни на відпочинок. В основному, на цей курорт їдуть відпочивати з дітьми через дрібного моря і комфортного заходу в воду.

Кирилівка також відома як лікувальний курорт.

Дістатися сюди нескладно: можна сісти на прямий потяг до мелітополя , а тоді сісти на любе маршутне таксі яке довезе вас до самої Кирилівки.
З приводу проживання на курорті: тут є кемпінги, бази відпочинку, готелі різного рівня комфортності. Поїсти можна або в кафе, або готувати самостійно їжу, є ринок і продуктові магазини. Ціни в Кирилівці дешеві. Пляжі піщані, захід у воду хороший, навісів практично немає, краще взяти свою парасольку. Для дітей працюють водні гірки, для дорослих — катамарани і банани.

У Кирилівці є навіть свій аквапарк «Острів скарбів»,

де можна подивитися шоу дельфінів і морських котиків і покататися на водних гірках. Також можна відвідати Лунапарк з колесом огляду.

У 10 хвилинах їзди від Кирилівки знаходиться курортний регіон Федотова Коса. Тут на довгій піщаній смузі розташовані готелі і бази відпочинку різного рівня комфортності: в основному, це дерев’яні або щитові будиночки з низьким рівнем комфорту. Санвузли тут знаходяться на території, номери залишають бажати кращого. Але останнім часом з’явилися і нові сучасні готелі з гарною інфраструктурою і досить комфортабельні. Величезний плюс відпочинку на Федотової Косі, — тут набагато спокійніше, ніж в Кирилівці, немає шуму, натовпів людей. Сюди їдуть відпочити від людей і насолодитися з природою, оскільки багато баз знаходяться прямо на березі.

Море тут чудове — прекрасний захід у воду, чиста прозора вода.

На Федотову Косу добре приїжджати на свята і вихідні, покупатися в морі, посмажити шашлики (на території баз є мангали). Поїсти можна в їдальнях і кафе, також багато баз мають свої загальні кухні та надають посуд для готування. Увечері тут потусити ніде, потрібно їхати в Кирилівку, або сидіти з вином на пляжі.

Відпочинок в Кирилівці організовують купа харківських турагентств. Можна придбати повний пакет (проїзд на автобусі + проживання + харчування), що за ціною вам обійдеться не дорожче, а найчастіше, і дешевше, ніж самостійно організовувати собі відпочинок.

Ціни в Кирилівці і на Федотової Косі демократичні. Відпочити можна 7 днів за 2000-3500 грн (проїзд на автобусі + проживання на бюджетній базі відпочинку).