Рубрики
Охота

Полювання в горах чим приваблює

Справжнє гірське полювання — заняття шалено захоплююче. Гори це зовсім інший світ з іншими травами, вітрами, там навіть снігом.

Завжди можна розвіятися, прекрасно провести час і, нарешті, отримати за свої старання, вміння і навички, велику здобич.

Цим багатообіцяючим фактором може бути і звичайна полювання. Але особливу увагу, потрібно приділити тому, що полювання в горах і полювання на рівнинній місцевості, речі зовсім різні, і вимагають особливої ​​уважності в діях.

При підготовці до такого полювання, треба продумати всі можливі варіанти збору, так як ніяких дрібниць упускати не можна, адже будь-яке полювання — справа серйозна, яке не прощає помилок 🙂

Ретельну увагу потрібно приділити при виборі взуття.

Взутя повино відповідати всім вимогам тієї місцевості, де планується гірське полювання, і щоб не ковзало. Багато мисливців роблять на взуття спеціальні пластинки, які нібито повинні перешкоджати ковзанню, але коли сніг потрапляє між них, все забивається, і ефект відразу втрачається. Кращим варіантом буде виготовлення невеликих підков за розміром ноги. Бажано, застосовувати матеріал з роду м’яких сталей.

Необхідно, також, врахувати, що порох і дріб насипаєця в спеціально приготовлені банки. Разом з ними повинна бути особлива мірна ложечка і дозатор. Про всяк випадок у мисливця завжди повинен бути ніж, з великим лезом. Для того, щоб полювання в горах було в радість, а не в тягар, потрібно ще вміти стріляти, і, бажано, влучно 😉

Справжня гірське полювання, має на увазі стрілянину на великій відстані від звіра, а це справа, посильна далеко не кожному. Довгі, виснажливі тренування зі стрільби, можуть принести бажаний результати. У горах значно важче пересуватися, ніж на рівнинній місцевості, або в лісі. Це вимагає від мисливця великої витримки, сил, виконання поставленої мети. Для тренування слід приділити пару тижнів. Час буде витрачено не дарма.

Погода в горах шалено мінлива, зараз може дути слабкий вітерець, світити сонечко, а всього через 15 хвилин все це зовсім раптово змінитися градом, грозою і шквалистим вітром, збивающим з ніг.

Тому екіпірування повинна бути різна, підходяща для будь-яких погодних умов. Перед відправкою в гори не економте на якості спорядження, така економія, може коштувати вам життя. В ідеалі правильно буде поспілкуватися зі знайомими мисливцями, які мають досвід полювання в горах. Попросити їх, щоб вони показали і підказали що і як робити, попросити поради в екіпіровці, підборі зброї, місць знаходження дичини.

Не забувайте брати з собою і продукти харчування, тільки найосновніші, не навантажувати черезмеірно, щоб спина відчувала себе комфортно. Ідеологічно гірське полювання несе той самий сенс, що і на рівнинній місцевості, тільки в горах більше небезпек, і не представляється ніякої можливості їх передбачити.