Рубрики
Місця відпочинку в Україні

Приморськ і Коса Обіточна

Приморськ — ще один популярний курорт в Запорізькій області. Сюди їдуть відпочивати через тепло Азовського моря, протяжного піщаного пляжу і дешевих цін на проживання.

Вибираючи Приморськ і Обіточна Косу для відпочинку, обов’язково зверніть увагу на те, що центр курортного селища знаходиться в 2 км від морського берега. Тут здають кімнати в приватному секторі за дешевими цінами. З центральної частини міста на пляж потрібно буде добиратися громадським транспортом. Ще один важливий нюанс: бази відпочинку та готелі розташовані на вулиці Курортній уздовж морського узбережжя, яка відокремлена від Азовського моря лиманом. По мосту від лиману можна дістатися до пляжу. А турбаз з прямим виходом до моря дуже мало.

Приморськ підійде для спокійного сімейного оздоровчого відпочинку:

в лимані є цілющі грязі. З розважальними центрами на курорті проблеми. Якщо ви хочете тусити, то краще їхати в Бердянськ, тому що дискотек, ресторанів і інших розважалівку тут немає. Поїсти можна в кафе, які знаходяться на центральному пляжі, багато готелів і бази відпочинку пропонують проживання з харчуванням. У Приморську можна поїхати на екскурсію в ландшафтний заказник, погуляти по місту, половити рибу в лимані.

Ціни на проживання в Приморську дуже демократичні: можна знайти номер у готелі за 100-200 грн на людину в добу.