Рубрики
Місця відпочинку в Україні

Де відпочити на морі в Україні

Зовсім скоро час відпусток, пора задуматися про морський відпочинк. В останні роки, у зв’язку з ситуацією в Криму, все більше вибирають альтернативні українські курорти в Херсонській, Запорізькій і Одеській областях. Пропонуємо огляд, де можна добре відпочити на морі, не виїжджаючи за кордон.

Залізний Порт

За останні 5 років Залізний Порт став одним з найпопулярніших серед місць для відпочинку. Знаходиться курортне селище в Херсонській області на березі Чорного Моря. Дістатися туди можна на машині, на автобусі, на поїзді до Херсона. Залізний Порт зараз активно розвивається. Туди організовують автобусні тури багато українські туроператори. З’являються нові бази відпочинку та готелі. З житлом проблем немає. Вибір готелів величезний. Є бюджетні варіанти, є і готелі високого рівня з триразовим харчуванням, гарним сервісом, комфортабельними номерами і басейнами на території.

Один з плюсів Залізного Порту — величезна набережна.

Прибережна смуга настільки велика, що її фактично можна всю пройти. Пляжі на курорті піщано-галькові. Всі пляжі громадські, багато хто з них обладнані парасольками, навісами і роздягальнями. Ще один плюс курорту — безліч місць, де можна відмінно поїсти. Тут також багато клубів і дискотек open air. Залізний Порт сміливо можна назвати тусовочним курортом! Є і дуже круті лакшери місця для відпочинку.

Багато готелів і баз пропонують житло з харчуванням.

Також поїсти можна недорого в кафешках. Працює аквапарк і кінотеатр. Можна замовити екскурсію в Херсон, на Острів Джарилгач, прогулянки на катері, до ваших послуг всілякі банани і катамарани. З мінусів Залізного Порту можна побачити велику кількість відпочиваючих в сезон і недолік красивою мальовничої природи. Зате море тут шикарне — необмежена пірсами, широке і живе.

Курорт відносно недорогий.

В цілому, відпочинок обійдеться в 4000 — 6000 грн на тиждень (проїзд, проживання, харчування) на 1 людину. Путівки в туроператорах на тиждень коштують від 2700 грн (на початку і кінці сезону без харчування) до 5700 грн (в сезон, з 3-х разовим харчуванням).